با احترام قوانین سایت 3 سوت بوک به شرح زیر می‌باشد:

1. بهتره که از طریق سایت و به طور آنلاین خرید کنید تا هم از تخفیفات و طرح‌ها استفاده کنید هم کتابتون سریع‌تر به دستتون برسه اما اگه سختتونه یا اینترنتتون همراهی نمیکنه ما تو واتساپ و اینستاگرام هم در خدمتتون هستیم.

2. اگه کتابی رو به اشتباه سفارش دادید و قبل از ارسال متوجه اشتباه شدید سریع با پشتیبانی تماس بگیرید تا سفارش رو اصلاح کنیم و کتاب مد نظر شما رو براتون ارسال کنیم. در غیر این صورت چنانکه ثابت بشه اشتباه از طرف شما بوده هزینه ارسال مجدد به عهده شماست.

3. اگه کتابی خریدی و به دستت رسید اما بعد از 3 روز متوجه شدی که این کتاب به کارت نمیاد، فقط و فقط در صورتی که صفحات کتاب تا نخورده باشه یا چیزی داخلش نوشته نشده باشه (باید مثل روز اولش باشه) میتونی با هماهنگی پشتیبان سایت کتاب رو با کتاب دیگه‌ای تعویض کنی.

4. مهلت کنسلی سفارش شما فقط تا زمان ارسال هستش و متاسفانه بعد از ارسال سفارش امکان کنسل کردن سفارش وجود نداره.

5. برای گرفتن کد مرسوله سفارش یا پیگیری به پشتیبان سایت در واتساپ یا اینستاگرام پیام بدید.

6. به دلیل تراکم بالای سفارشات، ارسال سفارش شما 24 الی 48 ساعت زمان میبره. (1 الی 2 روز کاری)

هر کتابی که میخوای با تخفیف بخر

مجموعه ما با سابقه ای نزدیک به 30 سال مشغول فعالیت و خدمت رسانی به دانش آموزان و فرهیختگان در سراسر کشور بوده و همیشه سعی بر این داشته که کتاب های آموزشی، عمومی و غیره را با بهترین تخفیف به دست مصرف کننده ها و فرهیختگان عزیز برسونه
این مجموعه در شبکه های اجتماعی نو پا هستش و با عملکرد کاملا متفاوت و خلاقانه سعی در تولید محتوای جدید و به درد بخور داره.

7. اگه ساکن شهر تهران هستید و احتیاج فوری به کتاب‌های مد نظرتون دارین میتونید از طریق پشتیبان درخواست ارسال بادپا بدید که البته لازم به گفتن نیست که هزینه ارسال سفارشات فوری به عهده مشتری عزیزه.

8. در صورتی که ساکن شهرستان هستید و احتیاج سریع و فوری به کتاب‌های مد نظرتون دارید با هماهنگی از طریق پشتیبان سایت درخواست ارسال سفارش با پست سفارشی رو بدید که البته لازم به گفتن نیست که در این صورت هزینه ارسال سفارشات فوری به عهده مشتری عزیزه.

9. بعضا پیش میاد که بعضی از کتاب ها مشکل چاپی یا صحافی دارن. واحد ارسال 3 سوت بوک قبل از ارسال، کتاب ها رو کنترل میکنه اما اگه کتابی به دست شما رسید که مشکل چاپی داشت کافیه یک تماس با پشتیبان سایت داشته باشید تا ضمن عذر خواهی از شما کتاب سالم رو با ارسال فوری به دستتون برسونه.

10. دقت کنید که بعد از خریدتون، برگشت وجه تنها وقتی انجام میشه که محصول مورد نظرتون توی سایت موجود نباشه.

11. فروشگاه اینترنتی 3 سوت بوک دارای نماد اعتماد و الکترونیکی هستش پس به راحتی و بدون استرس خرید امنی رو تجربه کنید. از همین رو هزینه سفارشات شما قبل از ارسال باید تسویه شده باشه.

12. دقت کنید که فروش سایت فقط به صورت آنلاین هستش و امکان فروش حضوری برای شما عزیزان وجود نداره.

13. اگر کتابفروش یا مدیر مدرسه هستید میتونید با توافق نهایی، با شرایط از 3 سوت بوک خرید کنید.

چی از این بهتر ؟ :))) منتظر سفارشاتتون هستیم.