بلاگ

بهترین منابع زیست برای کنکور تجربی 1403

بهترین منابع زیست برای کنکور تجربی 1403

بهترین منابع زیست برای شروع کنکور تجربی کدامند؟ بسیاری از دانش آموزان به دلیل اهمیت فراوانی که درس زیست شناسی در کنکور دارد به دنبال پیدا کردن بهترین کتاب‌ها و ارتقاء درصد زیست خود هستند. توجه داشته باشید که بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور تجربی درصد بالایی در زیست کنکور خود به دست آوردند و همین موضوع باعث ارتقای رتبه آنها و قبولی در بهترین رشته‌های کشور شده است. برای رسیدن به رتبه دلخواه و قبولی در رشته‌های تاپ، شما باید به دنبال یافتن بهترین منابع زیست کنکور تجربی باشید. در ادامه این مطلب به معرفی بهترین منابع زیست برای دانش آموزان می‌پردازیم، در صورت تمایل به کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

بهترین کتاب‌های زیست برای کنکور تجربی

زیست شناسی یکی از مهم‌ترین درس‌های کنکور با ضریب ۱۲ است که بیشترین تاثیر را در جابجایی تراز دانش آموزان تجربی دارد و همین موضوع باعث قبولی در رشته‌هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی می‌شود. داوطلبانی که ضرایب درس زیست شناسی آنها در کنکور بالا باشد می‌توانند در رشته‌های خوب دانشگاه‌های کشور قبول شوند، توجه داشته باشید امروزه منابع زیادی برای درس زیست شناسی وجود دارند که شما باید در ابتدا تحقیق کرده و بهترین نوع آن را بر اساس علاقه و سطح تحصیلی خود انتخاب کنید. علاوه بر این، دانش آموزان پایه‌های تحصیلی مختلف باید کتاب‌های مناسب پایه خود را انتخاب کنند. در هنگام خرید کتاب جامع کنکور تجربی توجه داشته باشید در ابتدا باید در مورد تمام کتاب‌های موجود در بازار تحقیق کرده و سپس بهترین نوع آن را بر اساس نیاز و توان خود خریداری کنید.

بهترین منابع زیست برای کنکور تجربی

برای کنکور تجربی از چند منبع استفاده کنیم؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که امروزه بسیاری از داوطلبان کنکور می‌پرسند این است که برای موفق شدن در کنکور تجربی از چند منبع استفاده کنیم؟ پاسخ این سوال کاملاً به سطح درسی و رشته و دانشگاه مورد نظر شما بستگی دارد در صورتی که وقت کافی داشته باشید می‌توانید به آسانی از دو منبع در کنار هم استفاده کرده و به درصدهای بسیار بالایی در درس زیست شناسی برسید. البته توجه داشته باشید استفاده از یک منبع و مطالعه دقیق آن به صورت روزانه و مرور مرتب آن نیز می‌تواند نقش مهمی در کسب درصدهای بالا داشته باشد.

نکته مهمی که باید دقت داشته باشید این است که از هر منبعی که استفاده می‌کنید باید به طور کامل آن را متوجه شوید و بتوانید به حل تست‌های آن بپردازید. انتخاب یک یا چند منبع خوب از اصلی‌ترین مراحلی است که داوطلبان کنکور باید به آن توجه کنند. پس خرید کتاب جامع کنکور تجربی و مرور خط به خط آن را در اولویت خود قرار دهید.

خرید کتاب زیست جامع کنکور تجربی

برای داوطلبان کنکور و کسانی که فارغ التحصیل شده‌اند  خرید کتاب جامع کنکور تجربی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراحل جهت کسب درصد بالای زیست و افزایش شانس قبولی در رشته های پرطرفدار است، کتاب‌های زیر از بهترین کتاب‌های جامع زیست کنکور هستند که شما می‌توانید برای افزایش درصد و بالا بردن تراز، از آن‌ها استفاده کنید.

کتاب زیست شناسی جامع مهر و ماه

کتاب زیست شناسی جامع مهر و ماه یکی از بهترین و قوی‌ترین کتاب‌های کنکور است. این کتاب به صورت دو جلدی بوده و دارای درسنامه کاملا مناسب است به دلیل چاپ رنگی و تصاویر جذابی که این کتاب دارد، می‌تواند به خوبی تمامی تصاویر کتاب درسی را برای شما توضیح داده و برای دانش آموزان مبتدی یا متوسط که می‌خواهند برای کنکور شروع کنند، گزینه مناسبی است. این کتاب جامع خط به خط کتاب درسی را با جزئیات توضیح داده است و به همین دلیل یکی از بهترین کتاب‌ها برای کنکور به حساب می‌آید. تست‌های کتاب مهر و ماه از سطح آسان شروع شده و تا سطح متوسط رو به بالا ادامه پیدا می‌کند که همین موضوع سبب افزایش تسلط شما بر تمامی تست‌ها از آسان تا سخت می‌شود.

کتاب زیست شناسی جامع IQ گاج

خرید بهترین کتاب‌های جامع کنکور تجربی با بهترین قیمت بازار و تخفیف ویژه: خرید کتاب جامع کنکور تجربی

کتاب زیست شناسی جامع IQ گاج

کتاب زیست شناسی جامع آی کیو یکی از سخت‌ترین و مفهومی‌ترین کتاب‌های تست موجود در بازار است و برای افرادی که به دنبال منبع دوم هستند می‌تواند مناسب باشد، این کتاب دو جلدی، دارای تست‌های سطح بالا است و درسنامه ندارد؛ همچنین دارای تعداد تست بالا است و برای افرادی که می‌خواهند به درصد بالای ۸۰٪ برسند مناسب است. کتاب آی کیو از نظر تنوع تستی خیلی غنی است و تست‌های مختلف و جامعی به صورت فصل به فصل آورده است؛ علاوه بر تست‌های قوی این کتاب دارای پاسخنامه کامل و جامع است و برای مرور و جمع بندی نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

کتاب زیست شناسی جامع میکروگاج

کتاب زیست شناسی جامع میکروگاج یکی دیگر از کتاب‌های محبوب و مناسب برای داوطلبان کنکور است که دارای سطح متوسط رو به بالا بوده و برای داوطلبان متوسط یا قوی مناسب است. در ابتدا این کتاب دارای درسنامه بود ولی بعد درسنامه آن حذف شد و اکنون فقط شامل تست‌های مختلف با پاسخنامه تشریحی است. برای داوطلبانی که به دنبال یک منبع نسبتاً قوی برای شروعی مناسب هستند، کتاب میکروگاج می‌تواند گزینه مناسبی باشد. تست‌های این کتاب بسیار جامع است و می‌توان انواع تست‌های کنکور، تست‌های آزمون گاج و تست‌های تالیفی را با نهایت دقت و ظرافت در آن پیدا کرد.

کتاب زیست شناسی جامع خیلی سبز

یکی دیگر از منابع زیست کنکور تجربی که دارای تست‌هایی با کیفیت بالا و پاسخنامه کامل است کتاب زیست خیلی سبز نام دارد. این کتاب درسنامه ندارد؛ ولی به دلیل داشتن تست‌های حرفه‌ای و غیر آبکی می‌تواند در افزایش درصد زیست شناسی به شما کمک کند. معمولا بسیاری از داوطلبان کنکور از آن به عنوان منبع دوم درس زیست شناسی استفاده می‌کنند تست‌های ترکیبی این کتاب از بهترین نقاط قوت آن به حساب می‌آید تست‌های این کتاب از روتین مناسبی برخوردار بوده و تمامی نکات مهم کتاب درسی را پوشش می‌دهد.

کتاب زیست شناسی جامع خیلی سبز

قیمت کتاب های زیست جامع کنکور تجربی

برای بسیاری از داوطلبان کنکور در کنار کیفیت بالای کتاب‌های تست زیست، قیمت آنها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است توجه داشته باشید قیمت این کتاب‌ها بر اساس نوع کتاب می‌تواند متفاوت باشد در حال حاضر انواع کتاب جامع کنکور تجربی با قیمت‌های متنوع عرضه می‌شوند و داوطلبان کنکور می‌توانند بر اساس بودجه و توان مالی خود یک یا چند عدد از آنها را تهیه کنند. توجه داشته باشید برخی از این کتاب‌ها با وجود قیمت بالا، دارای کیفیت عالی و طراحی استاندارد هستند به طوری که با مرور و استفاده مداوم از آنها می‌توانید به درصد و رتبه دلخواه دست پیدا کنید.

جمع بندی

اولین و مهم‌ترین کار برای موفق شدن در کنکور و رسیدن به رشته دلخواه، تهیه کتاب‌های مناسب، با کیفیت و استاندارد است، داوطلبانی که دارای مشغله کاری فراوان برای مراجعه به کتابفروشی و تهیه کتاب‌های کنکور مورد نظر خود هستند می‌توانند با اطمینان زیاد و بدون نگرانی اقدام به خرید کتاب جامع کنکور مورد نظر خود از سایت 3 سوت بوک کنند. در حال حاضر سایت ما انواع کتاب‌های جامع کنکور تجربی را با چاپ جدید در اختیار شما قرار می‌دهد به گونه‌ای که می‌توانید با اطمینان زیاد و بدون نگرانی آنها را تهیه کرده و برای افزایش موفقیت در کنکور از آنها استفاده کنید. خرید انواع کتاب‌های کنکور زیست شناسی از سایت 3 سوت بوک می‌تواند مزیت‌های فراوانی داشته باشد، برای مثال شما می‌توانید در ابتدا ویژگی‌های تمام کتاب‌ها را بررسی کرده و سپس بر اساس نیاز و سطح خود کتاب مناسب را خریداری کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *